161 Views

W miniony weekend zawodnicy klubu Harasuto wzięli udział w międzynarodowym turnieju X Central Poland Open Grand Prix, który odbył się w Pleszewie. W dniach 20-21.04 rywalizowało ze sobą aż 800 zawodników z: Azerbejdżanu, Niemiec, Jordanii, Kuwejtu, Litwy, Łotwy, Niemiec, Ukrainy oraz oczywiście z licznych polskich klubów karate.

Ogromne gratulacje dla Joanny Bartuzel z grupy trenera Szymona, która po raz kolejny zdobywa medal na bardzo mocnych zawodach rankingowych Polskiej Unii Karate w kategorii kumite dziewcząt do 12 roku życia -30kg. Brawo!

Fantastycznie zaprezentował się także Franciszek Robak, który nie tylko startował z rok lub dwa lata starszymi zawodnikami w kategorii kumite chłopców U8 -25kg, ale i nasz pięciolatek wywalczył piąte miejsce na swoich pierwszych zawodach w życiu! Gratulacje Franek oraz gratulacje dla trener Weroniki!

Oliwier Piaskowski oraz Kacper Wasiak wywalczyli również wysokie, piąte miejsca w swoich kategoriach.

Trenerami, wspierającymi zawodników podczas dwudniowych zmagań w Pleszewie, byli Weronika Pogoda, Kinga Harast oraz Szymon Stawiarski.

Jeszcze raz gratulacje i liczymy na jeszcze więcej sukcesów w zbliżających się Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzika, które odbędą się już w najbliższą sobotę w Chynowie.