156 Views

W miniony weekend odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Białymstoku, a wśród zawodników nie mogło zabraknąć studentów PŁ z Harasuto.

Fantastycznie zaprezentowała się nasza zawodniczka Julia Komorowska, która dzięki swojej waleczności i ciężkiej pracy osiągnęła doskonały wynik, zdobywając tytuł WICEMISTRZYNI POLSKI! Julia nieznacznie uległa jedynie w finale w kategorii kumite indywidualne kobiet -50kg, jednak warto zaznaczyć, że po drodze pokonała Reprezentantkę Polski i nie miała sobie równych 🙂 W klasyfikacji generalnej uczelni technicznych Julia zdobyła złoty medal i stanęła na najwyższym stopniu podium. Ogromne gratulacje!

Damian Suligorski zdobył aż trzy miejsca punktowane: brązowy medal w kata team mężczyzn, 5 miejsce w kumite indywidualnym mężczyzn -84kg oraz piąte miejsce w kumite team mężczyzn wraz z kolegami z PŁ.

Jakub Dynda wywalczył 5 miejsce w kumite indywidualnym mężczyzn powyżej 84 kg oraz piąte miejsce w kumite team mężczyzn wraz z kolegami z Politechniki Łódzkiej.

Ostatecznie Politechnika Łódzka zajęła drugie miejsce w klasyfikacji generalnej uczelni technicznych oraz trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów.

Trenerem sekcji AZS jest Kinga Harast. GRATULACJE!