169 Views

W dniach 5-7.04 odbył się kolejny Mini Harasuto Camp dla naszych najmłodszych zawodników w Spale. Emocje już powoli opadają, a my chcielibyśmy podsumować nasz kolejny wyjazd z serii Spring Camp:

W pierwszej kolejności, dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy nam-Trenerom dali mnóstwo radości, uśmiechu i uczucia spełnienia w roli Trenera. Spędziliśmy razem trzy fantastyczne dni pełne słońca, sportowych aktywności i wycieczek. Otrzymaliśmy wiele wiadomości od rodziców zadowolonych dzieci, co nas niezwykle cieszy i motywuje do dalszego działania. Każde miłe słowo jest dla nas jak silnik do pracy 🙂

Podsumowując nasz Spring Camp: trenowaliśmy w kimonach na świeżym powietrzu, spędziliśmy mnóstwo czasu na świeżym powietrzu nad rzeką Pilicą, rozegraliśmy emocjonuje mecze w piłkę nożną, jedliśmy lody, robiliśmy zakupy na pchlim targu, odwiedziliśmy Skansen Rzeki Pilicy, Niebieskie Źródła oraz zamek Kazimierza Wielkiego w Inowrocławiu, zjedliśmy niezliczoną ilość naleśników, grillowaliśmy, tańczyliśmy, wygłupialiśmy się i wiele wiele innych.

Więcej zdjęć znajdziecie na naszej prywatnej grupie na FB 🙂