60 Views

Drodzy Rodzice,

Sytuacja, z którą aktualnie przyszło nam się zmierzyć, jest  dla nas wszystkich dużym zaskoczeniem i wymaga od nas odnalezienia się w nowej rzeczywistości.

W poniższym komunikacie apelujemy do Was o zachowywanie wszelkich środków bezpieczeństwa, ochrony zdrowia a przede wszystkim pozostanie w domach celem zapewnienia powyższych. Nasz Klub Harasuto prowadzi zdalne treningi za pomocą mediów społecznościowych oraz kanału na YouTube.

Zajęcia odbywają się w różnorodnej formie:

  • treningi prowadzone są na żywo za pomocą transmisji live na Facebook’u,
  • udostępniamy filmiki z przepracowanych treningów wraz z dokładnymi opisami poszczególnych ćwiczeń,
  • publikujemy motywujące zdjęcia i screen’y z aplikacji sportowych, itp.

E-treningi to dla nas  nowość, jednakże codziennie dokładamy wszelkich starań, aby nasi podopieczni nie zaprzestali rozwoju sportowego. Jesteśmy z Wami w ciągłym kontakcie i do Waszej codziennej dyspozycji. Od początku epidemii, systematycznie przekazujemy zawodnikom materiały do samodzielnego szlifowania podstaw Karate oraz motoryki w warunkach domowych. Naszym nadrzędnym celem jest motywowanie i zachęcanie do regularnej pracy.

Szczegółowe informacje na temat zdalnych treningów, regularnie zamieszane są w utworzonej  zakładce – ZDALNE TRENINGI.

Serdecznie dziękujemy za dostarczane filmiki, zdjęcia, które stanową dla nas ogromne pokrzepienie w tym trudnym czasie , dając nam trenerom wiarę iż to co robimy przekładacie na aktywność poza dojo. Wszyscy wyczekujemy dnia w którym spotkamy się na sali i będziemy mogli w sposób ciągły kontynuować zajęcia.
W związku z wyjątkową sytuacją, która nas wszystkich spotkała pragniemy Państwa poinformować, iż zarząd klubu Harasuto wraz z trenerami postanowił zmniejszyć  miesięczną  składkę członkowską o 50%. Opłaty prosimy kierować na konto klubu (zakładka KONTAKT).

Nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie, iż z powodu wirusa, nasza karatecka rodzina, jaką jest Harasuto, nie będzie miała szansy przetrwać, a my będziemy zmuszeni zawiesić naszą edukację sportową. Dlatego też zwracamy się do tych z Państwa, którzy mogą wesprzeć opłatą składki w wysokości 100%, co umożliwi nam kontynuację dalszych działań statutowych. Z  naszej strony zapewniamy, że dopóki wszystko się nie unormuje, będziemy aktywnie i regularnie prowadzić treningi na platformach internetowych, umieszczać w social media.

Naszym wspólnym celem jest dbanie o rozwój sportowy dzieci młodzieży oraz zawodników ścisłej kadry. Jeśli jeszcze nie dołączyliście do naszych zdalnych treningów, lub nie wiecie jak to zrobić, prosimy o kontakt z trenerami.
Karate to sztuka walki, my ją podejmujemy codziennie…
Pamiętajmy – jeszcze będzie pięknie, jeszcze będzie wspaniale… Oss…