69 Views

Drodzy Zawodnicy,

Powoli wracamy do normalności, więc zdalne treningi przechodzą w prawdziwe trenowanie na sali. Jest to dla nas wszystkich fantastyczna wiadomość. Bardzo się za Wami stęskniliśmy. Od 1.06. ruszyliśmy pełną parą w Łodzi i w Koluszkach.

W tym trudnym okresie prowadzenia zajęć online nazwaliśmy sobie e-karate. Treningi odbywały się regularnie w każdą środę, a w inne dni obywały się różne inne treningi na żywo (rozciąganie, tabata, zumba, kopnięcia, tae-bo, itp.)

Oprócz tego uruchomiliśmy prywatny kanał na YouTubie, na którym mamy ponad 50 filmików z ćwiczeniami lub nawet całymi treningami, do wykorzystania dla każdego z Was.

E-trenowanie to było nie lada wyzwanie – ale daliśmy wspólnie radę!

Podsumowując, Wasza frekwencja przez ostatnie 2,5 miesiąca w trakcie e-karate, bardzo pozytywnie nas zaskoczyła. Chcielibyśmy wyróżnić część zawodników, którzy regularnie dokładali swoich starań w tym okresie.

Wyróżnienie oraz drugie miejsca w konkursie na najbardziej aktywnych zawodników Harasuto zostają ex aequo:

Basia i Amelka Kiełczewskie, Kamil Kieszkowski, Gabrysia Szymborska, Maria Łopatka, Maciej Czech, Olek Napióra, Jagoda i Iwo Niedziałkowscy, Filip Olszewski, Szymon Piwoński, Hania i Szymon Cieślak oraz Kacper Tołwiński!

Niekwestionowanym zwycięzcą w konkursie na najbardziej aktywnego zawodnika zostaje Julia Świątek, która nie tylko uczestniczyła w KAŻDYM treningu na żywo, ale i codziennie wrzucała zdjęcia ze swoich aktywności oraz tworzyła filmiki z ćwiczeniami lub całymi treningami do wykorzystania dla innych. Brawo Jula za wytrwałość i pomysłowość! Z Twoich filmików czerpali inspiracje nawet trenerzy naszego klubu. Pokazałaś swoje ogromne serce do tej dyscypliny, ale i do całej naszej sportowej rodziny Harasuto. Jesteśmy dumni, że trenujesz w naszym klubie.

Wszyscy wyróżnieni zawodnicy otrzymają swoje zasłużone nagrody 🙂 🙂 🙂

P.S. Kochani niezwykle trudno było nam wybrać tych najbardziej aktywnych, ponieważ tak wielu zawodników zgłaszało swoją obecność w trakcie przerwy od treningów. Braliśmy pod uwagę przede wszystkich obecność na środowych treningach live oraz relacjonowanie swoich treningów poprzez zdjęcia czy komentarze.

Jesteście super HARASUTO FAMILY!