We Wrocławiu odbyło się intensywne zgrupowanie oraz sparingi, w których udział wzięło 6 zaproszonych klubów. Była to świetna okazja do zdobywania doświadczenia, wymiany wiedzy oraz wspólnego doskonalenia umiejętności w sportowej atmosferze.
Serdeczne podziękowania składamy na ręce trenera Andrzeja Zarzyckiego za organizację i zaangażowanie.
Zajęcia prowadzili:
🥋 Mateusz Kaczyński – Dyrektor Polskiej Unii Karate
🥋 trener Janusz Harast
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, ogrom energii i ducha walki. Do następnego!
