59 Views

We Wrocławiu odbyło się intensywne zgrupowanie oraz sparingi, w których udział wzięło 6 zaproszonych klubów. Była to świetna okazja do zdobywania doświadczenia, wymiany wiedzy oraz wspólnego doskonalenia umiejętności w sportowej atmosferze.

Serdeczne podziękowania składamy na ręce trenera Andrzeja Zarzyckiego za organizację i zaangażowanie.

Zajęcia prowadzili:
🥋 Mateusz Kaczyński – Dyrektor Polskiej Unii Karate
🥋 trener Janusz Harast

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, ogrom energii i ducha walki. Do następnego!