69 Views

Karatecy klubu Harasuto wracają z kolejnymi sukcesami!!!

W minioną sobotę trzyosobowa ekipa karateków z klubu Harasuto Łódź brała udział w międzynarodowym turnieju Polish Open w Bielsku-Białej. Mimo trudnej sytuacji, w zawodach wzięli udział nie tylko polscy karatecy, ale i przedstawiciele Austrii, Czech, czy Irlandii. W pięknej hali widowiskowo-sportowej rywalizowali oni w konkurencjach kata oraz kumite.

Przedstawicielami naszego klubu Harasuto byli: Julia Świątek, Karolina Orzechowska i Kacper Gąsiorek, którzy wracają z Bielska z aż trzema medalami!

Kacper okazał się bezkonkurencyjny w kategorii kumite kadetów do 63kg. Warto wspomnieć, że jest to już czwarty zwycięski tytuł tego zawodnika z rzędu w kolejnych tygodniach. Kacper to niezwykle obiecujący karateka, z dużymi ambicjami i zapałem do dalszego rozwoju.

Julia, jedna z najbardziej pracowitych i regularnych zawodniczek w kraju, wraca do domu z brązowym medalem w konkurencji kumite kadetek do 54kg, ulegając nieznacznie przeciwniczce jedynie w drodze do finału.

Karolina, waleczna i zadziorna młodziczka o wielkim karateckim sercu, kończy rywalizację z brązowym medalem w swojej kategorii wiekowej powyżej 50kg.

Gratulacje dla Was nasi zdolni karatecy!
Życzymy Wam dalszych sukcesów na kolejnych zawodach!

Polish Open 17.10.2020NA ZDJĘCIU: 
Zawodnicy klubu Harasuto z trenerem Januszem oraz Panem Pawłem Połtorzeckim - Prezesem Polskiej Unii Karate