90 Views

Kochani!
Wasze zdrowie i bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne. Apelujemy, aby w najbliższych dniach pozostać w domach. Dbajmy o naszych bliskich, rodziców i dziadków, dbajmy o higienę osobistą, unikajmy zatłoczonych miejsc (sklepów, kościołów, placów zabaw, restauracji, itp). Nie spotykajmy się towarzysko, aby nie narazić się na zakażenie oraz nie zakażać innych.

Bądźmy odpowiedzialni i rozważni!

Jednocześnie, zachęcamy do podtrzymywania dobrej, sportowej kondycji swoich dzieci, poprzez treningi w domach i plenerze 🙂 Wszystkie informacje znajdują się w zakładce → Zdalny trening.

Najważniejsze jest, aby wirus uciekł od nas jeszcze szybciej niż przywędrował.
Pamiętajmy o myciu rąk, dezynfekcji narażonych na wirusy przedmiotów (TELEFONY!!!, klawiatury, klamki, poręcze) oraz o zdrowym rozsądku.

Treningi w domach mogą opierać się na statycznych ćwiczeniach siłowych, przypominaniu sobie technik karate, ale i na ROZCIĄGANIU. Jeśli mają Państwo do tego odpowiednie warunki, zachęcamy do spacerów i przejażdżek rowerowych. Jeśli pogoda na to pozwoli, będziemy trenowali zdalnie na świeżym powietrzu. Można wykonywać kopnięcia nad przeszkodami, potrenować uderzenia zuki lub przypominać sobie poznane na treningach kata.

To nie jest czas ferii czy wakacji.
Nie wolno zaprzepaścić nauki ani treningów.

Harasuto Do zobaczenia!