Mistrzostwa Polski Juniorów, Juniorów Młodszych i U21

W minioną sobotę 7 listopada odbyły się Mistrzostwa Polski w Karate Olimpijskim Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzieżowców (U21) w Poznaniu.
Zawody przyciągnęły najlepszych zawodników z całego kraju. W Mistrzostwach wzięło udział dwóch reprezentantów naszego klubu Harasuto, którzy uzyskali kwalifikacje na turnieju w Legnicy – Damian Suligorski oraz Kacper Gąsiorek.
Kacper w drodze do finału pokonał dwóch zawodników, m.in. Mistrza Polski z ubiegłego roku w kategorii juniorów młodszych do 63 kg. W walce o złoto nieznacznie uległ swojemu przeciwnikowi (wynikiem 4:4 przez senshu), zdobywając tytuł Wicemistrza Polski!
Damian zakończył rywalizację na piątym miejscu w kategorii juniorów do 76 kg. Warto wspomnieć, że po długiej przerwie spowodowanej kontuzją, Damian wraca na matę w bardzo dobrym stylu.
Choć chciałoby się więcej, to wracamy z zawodów zadowoleni i pełni nowej energii do treningów i przygotowań do nowego sezonu. Ten rok był dla nas wszystkich bardzo trudny, ale mimo to wróciliśmy z Mistrzostw Polski ‚na tarczy’ 🙂
Do zobaczenia na treningach (kliknij tutaj) ! 🙂

Treningi od poniedziałku 9.11

Drodzy Zawodnicy i Rodzice,

Informujemy, że od poniedziałku (9.11) nie wstrzymujemy
żadnych treningów !!! 🙂

Zajęcia karate dla wszystkich zawodników klubu Harasuto (na Olechowie w SP 205, jak i w Koluszkach) odbywają się normalnie, jednak ich godziny uległy drobnej zmianie.

Prosimy o uważne zapoznanie się z poniższym harmonogramem treningów, który będzie obowiązywał przez następne 3 tygodnie (do 29.11).

W razie wątpliwości, pytań lub problemów
z przyprowadzaniem dzieci na daną godzinę,
prosimy o kontakt z trenerem Januszem
(tel. 516172444).

Grupa świetlicowa klasy pierwsze (samodzielne przyprowadzanie dziecka przez rodzica): 
wtorek 13:40
czwartek 12:40
Grupa świetlicowa klasy drugie (samodzielne przyprowadzanie dziecka przez rodzica):
poniedziałek 13:40
środa 12:40

UWAGA! Jeśli nie są Państwo w stanie przyprowadzić zawodnika na zajęcia, prosimy kontakt – wspólnie poszukamy innego rozwiązania 🙂

Grupa średnia trenera Janusza:
poniedziałek 15.50
środa 15.50
Kadra klubu:
poniedziałek 17:15
wtorek 17:50
środa 17:15
czwartek 17:50
piątek 15:45 kata i 16:50 motoryka
Grupa trener Weroniki: 
wtorek 15:50
czwartek 15:50
Grupa trener Kingi: 
wtorek 16:50
czwartek 16:50

Przypominamy, że przed i po każdym treningu, wszyscy zawodnicy i trenerzy dezynfekują dłonie, a sala treningowa jest codziennie ozonowana! (więcej informacji tutaj).

Dbajcie o siebie i pamiętajcie – sport to zdrowie i odporność!