Harmonogram treningów na rok 2020/2021

Harmonogram treningów na dzień 7 września 2020
Harmonogram treningów na dzień 7 września 2020

 

KILKA WAŻNYCH INFORMACJI ↓

  • Między kolejnymi treningami zachowujemy 15-minutowy odstęp, który poświęcamy na dezynfekcję sali.
  • Treningi grupy zaawansowanej (kadry klubu) odbywają się codziennie.
  • Nowa grupa początkująca trenuje we wtorki i czwartki.
  • Zachęcamy do odwiedzenia nowej zakładkiGRUPA ŚWIETLICOWA.
  • W tym roku prowadzimy piątkowe treningi kata dla wszystkich zawodników naszego klubu.
  • Świetlicowa grupa trenera Janusza z poprzedniego roku (wtorkowa i czwartkowa) przeniesiona do grupy średniej w poniedziałki i środy godz 16:30).
  • Rodzice i opiekunowie nie mogą przebywać na terenie szkoły, zawodnicy czekają na swoich trenerów przy wejściu do szkoły w maseczkach.

10th Polish Karate Summer Camp Darłówko 2020

W terminie 31.07-9.08.2020 w przepięknej miejscowości Darłówko, odbyła się dziesiąta edycja letniego zgrupowania karate, które co roku współorganizuje trener Janusz Harast z klubu Harasuto Karate Łódź. Łódzcy karatecy mieli okazję doskonalić swoje umiejętności wraz z zawodnikami z Bydgoszczy (Bushi-Do), Białegostoku (BKK) oraz Gdańska (Sonkei). Nadmorska sceneria oraz fantastyczna słoneczna pogoda umożliwiła uczestnikom obozu przeprowadzenie treningów nie tylko na sali gimnastycznej, ale i na plaży. Oprócz codziennych sesji Karate, motoryki, budowania siły i szybkości, na zgrupowaniu odbywały się treningi tae-bo z legendą polskiego Karate – trenerką Anną Fajkowską z Bushi-Do Bydgoszcz, zajęcia z zumby z trenerem Krystianem Leuszem z Białostockiego Klubu Karate, treningi tabata fight z trener Kingą Harast z Harasuto Łódź oraz inne liczne aktywności prowadzone pod okiem opiekunów – trener Weroniki Pogody z Harasuto oraz trenera Michała Chojnowskiego z BKK. W doskonaleniu karateckich ciosów oraz kopnięć pomagali naszym zawodnikom trenerzy: Piotr Gołębiewski, Andrzej Zaleski, Szymon Stawiarski, Bartosz Wzorek, Tomasz Grąbczewski oraz oczywiście Janusz Harast.

Jak co roku, bawiliśmy się fantastycznie, a czas spędzony pośród członków karateckiej rodziny, zostanie zapamiętany do końca życia. Szczególnie wyjątkowe okazały się takie aktywności jak: walka na balony wypełnione wodą, wycieczka do Zamku Książąt Pomorskich, codzienne spacery na zachód słońca nad Bałtykiem lub na molo przy porcie w Darłówku, pokaz Top Model, poszukiwanie bursztynów, budowanie zamków z piasku, wejście na latarnię morską, nocny trening w kimonach oraz podziwianie spadających gwiazd na plaży. Co więcej, ośrodek w którym przebywali zawodnicy Harasuto, dysponował boiskami do piłki nożnej, siatkówki plażowej oraz kortem tenisowym.

To był wspaniały obóz Karate, pełen wrażeń, bardzo ciekawych treningów, pozytywnych emocji i łez wzruszenia. Już dziś nie możemy doczekać się jedenastej edycji w 2021 roku.