Spring Camp 2021

MINI HARASUTO SPRING CAMP 2021, czyli 3 dni sportu, gier, wycieczek, aktywności i super zabawy z naszym klubem Harasuto!
Przedstawiamy dokładną relację z naszego obozu!

Dzień 1 Po dotarciu na miejsce, zajęciu pokoi i rozpakowaniu toreb, odbyło się oficjalne przywitanie na sali w pełnych kimonach. Następnie zagraliśmy w gry integracyjne, aby lepiej się poznać oraz stworzyliśmy wyjątkowe wizytówki na drzwi. Trening karate poprowadziła trener Weronika z trenerem Damianem, używając czasami nietypowych rekwizytów. Przed obiadem poszliśmy na szybki spacerek na „plażę” i tam dzieciaki mogły wyszaleć się na placu zabaw. Chwile odpoczynku wykorzystaliśmy na wspólną grę w bingo, która zrobiła absolutną furorę. Po posiłku obowiązkowym punktem był pyszny deser, czyli lody i gofry. Mamy dla Was radę – nie kupujcie gofrów ze wszystkimi dodatkami! 🙂 Można się nieźle pobrudzić, prawda obozowicze? Mimo, że pogoda nie do końca nam dopisywała, wybraliśmy się na 6km spacer do Bunkrów w Konewce – my karatecy nie jesteśmy przecież z cukru 🙂 Na miejscu usłyszeliśmy kilka historycznych ciekawostek od trenera Janusza, ale nie mamy pewności, czy możemy mu we wszystkie wierzyć 🙂 Niektórzy z nas widzieli także stado dzików wraz z małymi. Po kolacji trener Kinga poprowadziła rozciąganie i resztę wieczoru wykorzystaliśmy grając w liczne planszówki. Pierwszego dnia rozpoczęliśmy także konkurs czystości w pokojach 🙂 Po tak intensywnym i ciekawym dniu, nikt nie miał problemów z zaśnięciem. Jutro czekała nas przecież moc atrakcji!

Dzień 2 Na poranny rozruch obudził wszystkich uwielbiany przez zawodników – trener Janusz. Starsi zawodnicy kadry klubu postanowili pobiegać po spalskich lasach, a młodsi zmierzyli się z kata. Po śniadaniu wyruszyliśmy w podróż autokarem do „Japonii”. Spacerowaliśmy wokół Niebieskich Źródeł i obserwowaliśmy żyjące tam zwierzęta, a wśród nich olbrzymie czaple, zamieszkujące na czubkach wysokich drzew. Była także okazja na kupienie pamiątek oraz popularnych obwarzanków. Następnym punktem naszej wycieczki był Zamek Kazimierza Wielkiego w Inowłodzu. Po tak ciekawych atrakcjach zjedliśmy na obiad podwójną porcje spaghetti. Aby jak najlepiej wykorzystać pogodę zagraliśmy w gry zespołowe na świeżym powietrzu, a do wyboru było wiele dyscyplin: piłka nożna, zbijak, siatkówka plażowa, badminton itd. Po powrocie do ośrodka dzieci uczestniczyły w treningu karate prowadzonym przez trenera Pawła Walczaka z Tomaszowa Mazowieckiego. Wieczorem zorganizowaliśmy grilla z kiełbaskami, pieczonym chlebkiem i kaszanką, ale najbardziej pożądanym produktem okazała się herbata. Następnie zebraliśmy się w sali i zakończyliśmy dzień, tańcząc do „A Ram Sam Sam” i śpiewając karaoke.

Dzień 3 Niestety nasz wyjazd dobiegał końca… Aby odpocząć po wczorajszej wycieczce, odpuściliśmy poranny rozruch i dzień rozpoczęliśmy od obfitego śniadania. Następnie przeznaczyliśmy czas na spakowanie się. Po odnalezieniu wszystkich zaginionych skarpetek wybraliśmy się na kiermasz staroci w Spale, na którym można było obejrzeć wystawę antyków, kupić pamiątki, zabawki oraz watę cukrową. Udaliśmy się na spacer wzdłuż Pilicy po Rezerwacie przyrody, poznaliśmy historię grzybka oraz tajemniczych skał w środku lasu, a także nauczyliśmy się rozpoznawać rodzaje kwiatów. Drugie śniadanie zjedliśmy na świeżym powietrzu, niedaleko ogromnego żubra gdzie spędziliśmy resztę popołudnia wykonując kata na scenie, grając w zabawy taneczne oraz malując kredą. Ogromną popularnością cieszyła się zabawa w „Ewolucję”, przy której każdy uczestnik stawał się kolejno: jajkiem, pisklakiem, kurą i super kurą 🙂 Ostatni raz odwiedziliśmy jeszcze plac zabaw i przed przyjazdem autokaru zjedliśmy lody.

Ojjj działo się!
Relację przygotowały dla Was trener Kinga i trener Weronika 🙂

UWAGA! Już dziś zapraszamy do zapisów na czerwcową edycję naszego Mini Harasuto Camp’u! > ZAKOŃCZENIE SEZONU 2020/2021


GALERIA ZDJĘĆ 2


GALERIA ZDJĘĆ 1


UWAGA!
– Dziecko nie może posiadać przy sobie żadnych leków! Jeśli uczestnik obozu musi dawkować leki, prosimy o pilną informację (oraz dokładne wypełnienie Oświadczenia rodzica)
Kieszonkowe dla dzieci przekazujemy do trenerów/opiekunów w podpisanej kopercie po 10 lub 20 zł, tak aby dziecku łatwiej było gospodarować wydatki (lub dajemy bezpośrednio dziecku)
– Nie ponosimy odpowiedzialności za zgubione/zniszczone wartościowe przedmioty uczestników. Zawodnicy muszą być czujni 🙂
Telefony i smartwatch’e tradycyjnie przechowywane będą u wychowawców poszczególnych grup. Tak jak podczas letnich zgrupowań naszego klubu, zawodnicy dostają swoje telefony i zegarki zawsze w tym samym czasie, rano i wieczorem. Stawiamy na sport, aktywność, wspólny czas z rówieśnikami i zabawę! 🙂

NIEZBĘDNIK OBOZOWICZA:

1. Kimono, pas, ochraniacze, szczęka
2. Ręcznik, kosmetyki, klapki
3. Ciepła kurtka, kurtka przeciwdeszczowa, czapka
4. Buty sportowe, buty do spacerów
5. Sprzęt z logo Harasuto (worek, koszulki, dres, bluzy, itp.)
6. Maseczki, żele antybakteryjne
7. Środki higieny osobistej
8. Dokument tożsamości, kieszonkowe


WSTĘPNY PLAN 3-DNIOWEGO OBOZU W SPALE

Zaplanowaliśmy dla Was mnóstwo fantastycznych atrakcji! Oto kilka z nich:

grill, aż 2 wycieczki, dyskoteka, karaoke, gry i zabawy zespołowe, treningi, aktywności na świeżym powietrzu oraz wiele innych!…


Z pewnością będziecie się cudownie bawić
bo obozy z klubem Harasuto Karate to:
SPORT, ZABAWA I RODZINNA ATMOSFERA!


Kochani Zawodnicy i Rodzice,

Jesteśmy zmuszeni odpowiedzieć na rządowe restrykcje, panujące aktualnie w naszym kraju w związku z pandemią.

Dla bezpieczeństwa i komfortu wszystkich zapisanych uczestników Spring Camp’u 2021, który odbędzie się w Spale, musimy przełożyć wyjazd na późniejszy termin.

Jeżeli komukolwiek z Was nie odpowiada nowy termin, prosimy o pilny kontakt z trenerem Januszem (tel. 516 172 444).


Niespodzianka !!!

Na prośbę naszych zawodników i rodziców, organizujemy wyjazd z dwoma noclegami do Spały! ~ lista zamknięta

Czołowy klub Karate WKF w Łodzi :-)