12 Memoriał M.Bozogana

Tradycyjnie pierwszym naszym Noworocznym startem są zawody które odbywają się w Koszycach-Słowacja.

Nasi zawodnicy wywalczyli w nich 4 medale :

Złoto w kumite wywalczyła Karolina Orzechowska i Łukasz Bankowski.

Srebro wywalczył Michał Bankowski .

Brązowy medal Kinga Harast.

Serdecznie gratulacje za dobre walki .

Blisko medalu byli Kacper Gąsiorek,Kacper Lenart i Damian Suligorski .Ostatecznie przegrali walki o brązowe medale zajmując 5 miejsca.

1% na klub Harasuto

 

1 % NA TWÓJ KLUB

Drodzy ! Rodzice oraz przyjaciele naszego klubu

Zachęcamy Was do wpłat 1% podatku na rzecz klubu HARASUTO, dzięki tym funduszom klub pozyska środki na dalszą popularyzację sportu wśród młodzieży,  zakup sprzętu treningowego czy organizację zawodów.

Dzięki współpracy z Fundacją Partnerstwo wsparcie klubu jest dziś możliwe.

Aby przekazać 1% podatku należy wypełnić  odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36,PIT -36L, PIT-37, PIT 38, lub PIT-28) . Pamiętajcie o numerze KRS fundacji 0000197334 oraz ( co bardzo ważne) o wpisaniu danych klubu: HARASUTO KARATE KLUB, ul. CYNARSKIEGO 7/29, 92- 447 ŁÓDŹ

 

 

Plebiscyt KU AZS PŁ

Nasi zawodnicy-studenci zostali wyróżnieni w corocznym Plebiscycie na sportowców Politechniki Łódzkiej .

W TOP 10 znalazła się Kinga Harast

Złotą odznakę za zasługi dla AZS otrzymała Katarzyna Stasiak .

Szymon Stawiarski uplasował się na 12 miejscu .

Gratulacje

Udostępnione zdjęcie dzięki Multifoto Domiza

Światowa Liga młodzieżowa

W Caorle startowała nasza zawodniczka Klaudia .

Po dobrej walce w pierwszej rundzie wygrała 4:1 z zawodniczką gospodarzy,niestety w drugiej rundzie przegrała z zawodniczką Egiptu.Zawody te były największą imprezą w historii WKF .Udział w nich wzięło ponad 2000 zawodników z całego świata.

Był to ostatni start naszych zawodników w kończącym 2018 roku .

 

Bushi -do Cup

W Bydgoszczy odbył się turniej karate w którym startowała czołówka młodszych zawodników .

Złoty medal wywalczył :

Łukasz Bankowski  w kategorii 12-13 lat

Srebro wywalczyli :Kacper Lenart i Mateusz Bankowski .

Brązowe medale zdobyli :

Julia Świątek,Damian Suligorski oraz drużyna chłopców 12-13 lat w składzie Kacper Gąsiorek i Łukasz Bankowski .Bardzo dobre walki stoczyła Karolina Orzechowska szczególnie w starszej kategorii wiekowej .Ostatecznie zajęła 5 miejsce .

Plebiscyt na sportowca Roku KU AZS PŁ

Czwórka naszych zawodników została zakwalifikowana do plebiscytu na sportowca roku Politechniki Łódzkiej .

Zapraszamy do głosowania w Plebiscycie na Sportowca Roku KU AZS PŁ!

Jak co roku, wśród nominowanych znajdują członkowie KU AZS PŁ, którzy zdobyli minimum medal Akademickich Mistrzostw Polski w klasyfikacji uczelni technicznych i/lub należą do naszej sekcji wyczynowej.

Głosowanie odbywa się poprzez polubienie zdjęcia wybranego kandydata w konkursowym albumie.

UWAGA! Głos jest ważny tylko wtedy, gdy głosujący ma polubiony oficjalny profil naszego klubu tj. AZS Politechnika Łódzka.

https://www.facebook.com/AZS.Politechnika.Lodzka/

Gorąca prośba do rodziców ,zawodników i sympatyków naszego klubu ;) o pomoc w głosowaniu -to tylko minutka

Serie A Chiny

W Szanghaju zakończył się ostatni w tym roku turniej rankingowy WKF dla seniorów .

Niestety 3 naszych zawodników poległa w eliminacjach.

Łukasz Pająk przegrał z Japończykiem 3:4

Szymon Stawiarski przegrał z Włochem 0:2

Kinga Harast przegrała z byłą MŚ Francuzką 1:4 .

Zawodnicy rozpoczynają okres roztrenowania i przygotowania ogólnego .

Otwarte Mistrzostwa Warszawy

OTWARTE MISTRZOSTWA WARSZAWY
12 medali dla Harasuto !!

Złoto wywalczył Łukasz Bankowski

Srebro wywalczyli :

Julia Świątek

Klaudia Rachwał

Filip Michałus

Michał Bankowski i Łukasz Bankowski w drugiej kategorii .

Brązowe medale zdobyli :

Kacper Lenart,Kacper Gąsiorek,Mateusz Bankowski ,Bartosz Siedlecki,Filip Michałus   i Damian Suligorski .

Blisko medalu była Karolina Orzechowska

Kochani,
Gratuluje Wam wszystkim ❤️
Jesteście suuuuper a Filip i Łukasz przeszli wczoraj samych siebie ;);)

III Solno Cup

W Inowrocławiu odbył się ogólnopolski turniej karate olimpijskiego WKF.Udział w nim wzięło 260 zawodników z 16 klubów.

Bardzo dobrze wypadli w nim nasi młodzi zawodnicy zdobywając 3 złote i 1 srebrny medal .

Pierwsze miejsca wywalczyli:

Julia Świątek w kumite dziewcząt -40 kg

Kacper Gąsiorek w kumite – 50 kg

Kacper Lenart w kumite – 63 kg

Srebro zdobył Mateusz Bankowski .

Dobre walki stoczyli Filip Michałus i Karolina Orzechowska ,tym razem zabrakło trochę szczęścia .Gratulacje dla medalistów

19 Grand Prix Czech

W Pilźnie odbył się jeden z najstarszych turniejów w Europie .Grand Prix.

W kategorii +68 kg nasza reprezentantka Kinga Harast wywalczyła brązowy medal w walce o 3 miejsce wygrała z utytułowaną Holenderką Ingrid Cremens która jest  26 w rankingu światowym .Nasza zawodniczka wygrała 3:1 .

Pozostali zawodnicy walczyli ze zmiennym szczęściem .Dobre walki zaliczyli Weronika Durańska oraz Michał Bankowski .

Czołowy klub w Łodzi :-)