Zakończenie sezonu

FOTORELACJA JUŻ NIEDŁUGO!

Dzień 1
Po dotarciu na miejsce i rozpakowaniu udaliśmy się na spacer na plac zabaw, aby dzieciaki mogły się trochę wyszaleć na drabinkach, huśtawkach, lub grając w gry zespołowe. Następnie robiliśmy wizytówki na drzwi, graliśmy w planszówki i gry integracyjne – dzięki temu każdy się lepiej poznał. Aby uzupełnić zapasy wybraliśmy się do sklepu. Przed kolacja odbyła się obowiązkowa partia gry w bingo. Trenerzy byli bardzo zaskoczeni ilością energii u dzieci mimo późnej pory więc po zjedzeniu wszystkich pampuchów z truskawkami udaliśmy się ponownie na spacer, na którym udało się zaobserwować młode łabędzie oraz dać pokaz kata.

Dzień 2

Po porannym rozciąganiu i zjedzeniu porządnego śniadania wyruszyliśmy w nieznane na wycieczkę autokarem. Odwiedziliśmy „Jezioro Bajkał” w Smardzewicach. Był czas na plażowanie, kąpanie, piknikowanie, ale także wprowadziliśmy element karate wykonując kata na molo. Następnie grupa odważnych wraz z trenerem Januszem wykonała jumpy na słynnej tamie. Po powrocie do ośrodka i zjedzeniu obiadu nadszedł czas na sprzątanie pokoi. Oczywiście udaliśmy się na zasłużony deser, a po krótkim odpoczynku odbył się trening w plenerze z trenerem Szymonem. W oczekiwaniu na grilla spędziliśmy czas na świetlicy, tym razem bawiąc się w zabawy taneczne. W ramach wieczornego spacerku odwiedziliśmy pomnik żubra. Usiedliśmy na świeżym powietrzu i wysłuchiwaliśmy bajek opowiadanych przez Amelkę i Jagodę. Po tak ciężkim dniu wszyscy bez problemu zasnęli.

Dzień 3
W tym dniu wszystkich na poranny rozruch obudziła Amelka, grając na swoim flecie. To było niesamowite! Naszym celem było zwiedzenie bunkrów w Konewce, dlatego po śniadaniu wyruszyliśmy na pieszą wyprawę. Pan przewodnik przybliżył nam historię tego miejsca, mieliśmy okazję poczuć się jak ukrywający się żołnierze, przechodzący przez podziemne tunele. Zmęczeni, ale szczęśliwi, wróciliśmy do ośrodka aby zjeść pyszny obiad. Następnie był czas na pakowanie, wyjście do sklepu oraz na lody i gofry. Na podsumowującym spotkaniu każda grupa wygłosiła swój wiersz, oraz miała za zadanie rozwiązać tajny szyfr. Dziękujemy!


To właśnie tutaj dostępna będzie szczegółowa relacja ze wspólnego podsumowania sezonu 2020/2021, które odbędzie się pod koniec roku szkolnego w Spale!


WYJAZD NA OBÓZ:

  1. Data: piątek, 25.06.2021
  2. Zbiórka w Łodzi: godz. 12:15, parking przy Lidlu, ul. Zakładowa 17
  3. Zbiórka w Koluszkach: godz. 13:00, parking przy stadionie KKS, ul. Zagajnikowa 11
  4. Powrót: niedziela, 27.06.2021 (około godziny 17:00 do Koluszek i 18:00 do Łodzi)

Prosimy o wcześniejsze przybycie na miejsce zbiórki!

Oświadczenia Covid oddajemy w dniu zbiórki!


Wpłaty całości prosimy dokonywać do 15 czerwca 🙂


UWAGA!
– Dziecko nie może posiadać przy sobie żadnych leków! Jeśli uczestnik obozu musi dawkować leki, prosimy o pilną informację (oraz dokładne wypełnienie Oświadczenia rodzica)
Kieszonkowe dla dzieci przekazujemy do trenerów/opiekunów w podpisanej kopercie po 10 lub 20 zł, tak aby dziecku łatwiej było gospodarować wydatki (lub dajemy bezpośrednio dziecku)
– Nie ponosimy odpowiedzialności za zgubione/zniszczone wartościowe przedmioty uczestników. Zawodnicy muszą być czujni 🙂
Telefony i smartwatch’e tradycyjnie przechowywane będą u wychowawców poszczególnych grup. Tak jak podczas letnich zgrupowań naszego klubu, zawodnicy dostają swoje telefony i zegarki zawsze w tym samym czasie, rano i wieczorem. Stawiamy na sport, aktywność, wspólny czas z rówieśnikami i zabawę! 🙂


NIEZBĘDNIK OBOZOWICZA:

1. Kimono, pas, ochraniacze, szczęka
2. Ręcznik, kosmetyki, klapki
3. Ciepła kurtka, kurtka przeciwdeszczowa, czapka
4. Buty sportowe, buty do spacerów
5. Sprzęt z logo Harasuto (worek, koszulki, dres, bluzy, itp.)
6. Maseczki, żele antybakteryjne
7. Środki higieny osobistej
8. Dokument tożsamości, kieszonkowe


WSTĘPNY PLAN 3-DNIOWEGO OBOZU W SPALE

Zaplanowaliśmy dla Was mnóstwo fantastycznych atrakcji! Oto kilka z nich:

grill, aż 2 wycieczki, dyskoteka, karaoke, gry i zabawy zespołowe, treningi, aktywności na świeżym powietrzu oraz wiele innych!…


Z pewnością będziecie się cudownie bawić
bo obozy z klubem Harasuto Karate to:
SPORT, ZABAWA i RODZINNA ATMOSFERA!

Czołowy klub Karate WKF w Łodzi :-)