Treningi na żywo

E-trenowanie na żywo:

E-treningi naszego klubu Harasuto odbywają się w wielu różnych formach. Jedną z nich są treningi na żywo, które prowadzimy dzięki transmisji live na Facebook’u.

Treningi na żywo odbywają się w każdą środę o 18:30, a w tej zakładce będziemy zamieszczać relacje z każdego z nich 🙂 Zapraszamy do oglądania, ale przede wszystkim do wspólnego trenowania!

WAŻNE! Od 17.04.2020 treningi na żywo odbywają się także poprzez aplikację Discord.
Dzięki temu Wy widzicie nas, a my Was :) 

Ta technologia usprawni nasze treningi oraz zwiększy ich efektywność.
Trenerzy będą mogli oglądać starania swoich zawodników oraz sprawdzać poprawność wykonywanych ćwiczeń. 

Zainstalujcie aplikację już teraz na swoje komputery lub telefony. 
Więcej w zakładce → DISCORD. 

RELACJE Z TRENINGÓW NA ŻYWO:

I. Pierwszy trening live:

Rozpoczęliśmy prowadzenie treningów na żywo za pomocą prywatnej grupy na Facebook'u. 
To była nasza pierwsza relacja live w życiu :) Wasz odzew i zaangażowanie bardzo pozytywnie nas zaskoczyły.
Trenowaliśmy w parach, więc często do trenowania zaangażowani byli rodzice lub młodsze rodzeństwo. Widać było, że ćwiczenia sprawiały Wam niezłą frajdę. Oby tak dalej!

Relacja z pierwszego treningu live jest dostępna na YouTube: https://youtu.be/yyh6ataNqd8

II. Drugi trening live:

Za nami drugi trening live na FB. Frekwencja była jeszcze większa niż na pierwszym treningu! Tym razem potrzebowaliśmy manekina zrobionego własnoręcznie. Wasza kreatywność bardzo nas zaskoczyła :) Cieszy nas także fakt, że ćwiczą nie tylko zawodnicy Harasuto, ale ich całe rodziny. Do zobaczenia za tydzień!

Relacja z drugiego treningu live jest dostępna na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=F2SBoMNAuak

III. Trzeci trening live:

Nasze środowe treningi nabierają tempa! Odzew jak zawsze fantastyczny. Na trzecim treningu korzystaliśmy z siedmiu ponumerowanych rolek papieru, które pomagały nam w rozwoju różnych umiejętności: koncentracji, kontroli, techniki i reakcji. Poradziliście sobie po prostu świetnie!
Kolejny trening już w środę 15.04 :)

Relacja z trzeciego treningu live jest dostępna na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=BugVVD8ZaO0&feature=youtu.be

IV. Czwarty trening live:

Za nami czwarty trening live karate z cyklu "Środy z klubem Harasuto". Frekwencja znakomita, uśmiechy na twarzach zawodników, zmęczenie i zadowolenie - czyli trening był bardzo udany! 
Potrzebne nam były jedynie dwie puste plastikowe butelki, papierowe kuleczki, pas i partner do pomocy. Dzięki aplikacji DISCORD, w treningu uczestniczył także trener Andrzej Zaleski z Białegostoku z synem i zawodnikiem Antkiem.  

Mamy także niespodziankę, a nawet dwie! 
W piątek 17.04 o 18:30 odbędzie się trening live tae-bo dla każdego, a w poniedziałek 20.04 o 17:00 rozciąganie na żywo z panią Anią :)

P.S. W zakładce → DISCORD czeka na Was ważna wiadomość.

V. Trening tae-bo live:

Fantastyczne rozpoczęcie weekendu na treningu tae-bo prowadzonym na żywo przez trenera Janusza i trener Kingę. Dużo ruchu, mnóstwo uśmiechu, dziesiątki spalonych kalorii plus elementy karate. Szczerze mówiąc, to jeden z naszych ulubionych treningów :) Kto czeka na następne tae-bo? Do zobaczenia! 
Relacja z treningu tae-bo live jest dostępna na YouTube: https://youtu.be/taSgIdlZiYI

VI. Piąty trening live:

Piąty trening karate live okazał się niesamowitym sukcesem. Pierwszy raz relacjonowaliśmy z profilu publicznego - a nie z prywatnej grupy klubu. Oglądali nas trenerzy i zawodnicy z (aż!) 9 państw (Gruzja, Turcja, Irlandia, Niemcy, Francja, Ukraina, Słowacja, Czechy i Polska). Bardzo dziękujemy za obecność! Widzimy się w następną środę.  

Relacja z piątego treningu live jest dostępna na YouTube: https://youtu.be/_mORFrlitnE

VII. Szósty trening live:

Na szóstym treningu karate na żywo połączyliśmy siły z Białostockim Klubem Karate :) Udało nam się uruchomić program Discord, dzięki któremu wzajemnie się widzieliśmy. Atrybuty, które były potrzebne w tym tygodniu: kuleczka z papieru, ochraniacz, kij od szczotki i chusteczka higieniczna. Do zobaczenia na piątkowym rozciąganiu!

Relacja z szóstego treningu live jest dostępna na YouTube: https://youtu.be/wIubL4iF4Yk

VIII. Siódmy trening live:

Siódmy trening live w cyklu środowego zdalnego treningu należał całkowicie do trenera Janusza. Potrzebne były nam rekwizyty i standardowo dobry humor. Na koniec były nawet tańce :) Kto jeszcze nie widział, relacja jest dostępna na YT.

Relacja z siódmego treningu live jest dostępna na YouTube: https://youtu.be/QXS_QcbYdvg

IX. Ósmy trening live:

W poprzednią środę spotkaliśmy się z Wami kolejny raz na treningu live. Frekwencja w tym tygodniu bardzo pozytywnie nas zaskoczyła. Ćwiczyliśmy w parach lub samemu, a potrzebne nam były rekwizyty możliwe do wykonania w kilka sekund. Coraz więcej osób ćwiczy z nami poprzez aplikacje Discord - do czego zachęcamy Was wszystkich (inf w zakładce). Uwielbiamy Was Harasuto Family!

Relacja z ósmego treningu live jest dostępna na YouTube: https://youtu.be/7BfWOUT2O-o

X. Tabaty live:

Za nami dwa nowe treningi na żywo - tym razem była to tabata z elementami karate. Oba treningi poprowadziła trener Kinga oraz trener Szymon. Trening tabaty polega na intensywnych ćwiczeniach wykonywanych przez 20 sekund, 10 sekundowym wypoczynku oraz trenowaniu w seriach. Było ciężko ale wesoło. Wasza frekwencja i odzew bardzo nas zaskoczyły! :) 

Relacja z obu treningów live (tabata) jest dostępna na YouTube
Tabata 1: https://youtu.be/_ly79TizyYg
Tabata 2: https://youtu.be/Fi1EbDZ8OEg

XI. Dziewiąty trening live:

20.05 to data dziewiątego treningu live karate z trenerem Januszem i trener Kingą. Tym razem było trochę mniej ćwiczeń w parach, aby każdy mógł wykonać 100% treningu w dowolnym momencie :) Tradycyjnie potrzebowaliśmy kilku rekwizytów, które można wykonać samemu w pare sekund. Nie zabrakło zabawnych elementów i dobrego humoru obu trenerów i zawodników. Ćwiczyliśmy poprzez Discord oraz Facebook'a, ale już w najbliższy wtorek i czwartek, 12 zawodników spotka się fizycznie na sali gimnastycznej w Koluszkach! Cudowna nowina dla Harasuto.

Relacja z dziewiątego treningu live jest dostępna na YouTube: https://youtu.be/W6t6OPZRIlw

Inne treningi live (rozciąganie, zumba, tae-bo, kopnięcia, Motoryczne Wtorki):

Oprócz treningów karate urozmaicamy Wam czas innymi aktywnościami prowadzonymi na żywo :) Za nami treningi rozciągające oraz zumba. Rodzice, rodzeństwa i nasi zawodnicy nie mają czasu na nudę. Przed nami kolejne treningi. Nie możemy się już doczekać, a Wy? :)

Więcej o e-trenowaniu w zakładceZDALNE TRENINGI

Czołowy klub Karate WKF w Łodzi :-)