strona o klubie 57248118389_o

O Klubie

O klasie klubu i trenera Janusza , świadczą liczne medale zdobywane na różnego rodzaju zawodach rangi międzynarodowej i krajowej (mistrzostwa Polski, Puchar Polski, Mistrzostwa Świata i Europy, Puchar Świata, prestiżowe turnieje międzynarodowe, etc.). Od 2004 roku do 2017 zawodnicy klubu zdobyli łącznie 164 złotych, 161 srebrnych i 178 brązowych medali.

Do najważniejszych osiągnięć klubu w zawodach rangi międzynarodowej można zaliczyć: srebrny medal na Mistrzostwach Europy WKF (najbardziej prestiżowej organizacji karate na świecie) w 2007 roku w Izmirze, złoty, srebrny i dwa brązowe medale zdobyte na mistrzostwach świata w FSKA Lido Jesolo w 2008 roku, 2 złote medale z Mistrzostw Świata WSKA w Cancun w 2009 roku, 2 srebrne medale zdobyte na Mistrzostwach Świata WSKA w Chicago w 2011 roku, 2 złote i srebrny medal z Mistrzostw Świata WSKU w Istambule w 2013 roku, 1 złoty, 2 srebrne.Liverpool MŚ WSKA 2 srebrne medale i jeden brązowy (Bartłomiej Wilamek,Kinga Harast oraz Ida Zaniewska)  3 brązowe medale z Mistrzostw Świata WSKU w Kosowie w 2014 roku oraz 5 złotych, 3 srebrnych i 7 brązowych medali zdobytych na Mistrzostwach Świata WSF w Tibilisi w 2015 roku.MŚ WSF Bydgoszcz 2016 -3 złote medale.

Zawodnicy klubu  zdobywają też szereg medali na imprezach rangi Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski  we wszystkich kategoriach wiekowych.

Rok 2012 wygraliśmy klasyfikację generalną MP WKF juniora młodszego,juniora i młodzieżowca -Kinga Harast najlepszą zawodniczką MP oraz PP .

2015 -wygraliśmy klasyfikację generalną MP WKF juniora młodszego,juniora i młodzieżowca.

2016 -wygraliśmy klasyfikację MP WKF juniora młodszego ,juniora i młodzieżowca .Kinga Harast 3 zł -najlepsza zawodniczka MP.

2017 Puchar Świata WKF Umag Chorwacja 3 miejsce Kinga Harast U -21 (Jest to 3 medal WKF dla klubu Harasuto 2 zdobyła Marta Dąbrowska teraz jej młodsza koleżanka -to największe sukcesy w karate Olimpijskim ) 

Nasz klub od kilku lat współpracuje z trenerami zagranicznymi oraz klubami :

Champions Liege -trener Junior Lefevre 2 krotny Mistrz Świata WKF

Union Lwów -Główny trener kadry Ukrainy Anton Nikulin.

KKK Koszyce -trener reprezentacji Słowacji Frantisek Kretović

Union Koszyce -trener reprezentacji Słowacji Peter Bozogan .

Sen 5 Mayen Niemcy -trener Christan  Grüner

Sen Bin Kiev Ukraina -Nikolay Syrakovskiy

Vagr Charków Ukraina -trener Gruzin Rudik Sagrunov

W roku 2016 nawiązaliśmy współpracę z trenerem reprezentacji Danii Alanem Buskiem ,oraz najbardziej utytułowanym Słowackim zawodnikiem Klaudio Farmadinem z klubu Farmex Nitra .

 

Czołowy klub w Łodzi :-)