Powołanie na Mistrzostwa Świata do Dubaju

Kochani!

Chciałam Was poinformować, że zostałam powołana na Mistrzostwa Świata Seniorów Karate WKF, które odbędą się w listopadzie tego roku w Dubaju.

Zarząd Polskiej Unii Karate wytypował Kadrę Narodową, składającą się tylko z jednego reprezentanta w poszczególnych kategoriach wagowych spośród wszystkich polskich zawodników. To dla mnie ogromne wyróżnienie.

Koszt wyjazdu to około 5000 zł. Niestety nie możemy liczyć na pełne dofinansowanie ze strony Rządu, czy też innych instytucji państwowych, związków, czy unii, dlatego zdecydowałam, że tym razem nie wezmę udziału w tak ważnych zawodach i nie zdołam reprezentować naszego kraju. Podczas podejmowania tej niezwykle trudnej decyzji nie zabrakło łez…

Do kosztów związanych z wyjazdem i samym udziałem w Mistrzostwach Świata musimy doliczyć także zakup odpowiedniego sprzętu, treningi personalne, odnowę biologiczną, codzienną dietę sportowca, suplementację i wiele wiele innych… Wszystkie opłaty pokrywam z tzw. „własnej kieszeni”.

Mimo iż nie biorę udziału w zbliżającej się rywalizacji najlepszych zawodniczek z całego świata, nie zamierzam się poddawać 🙂 Kontynuuję swoje codzienne treningi, nie tylko w roli trenera, ale i zawodniczki. Liczę na to, że będę miała możliwość wzięcia udziału następnych światowych imprezach, które odbędą się w 2022 roku.

Przy okazji dziękuję za Wasze wsparcie i dobre słowo – to wiele dla mnie znaczy. Cieszę się, że zawsze można liczyć na naszą #harasutofamily !