7TH CENTRAL POLAND OPEN GRAND PRIX KARATE

W dniach 5-6.06.2021 w Pleszewie odbył się międzynarodowy turniej karate Central Poland Open Grand Prix. W zawodach wzięło udział 5 zawodników naszego klubu Harasuto, którzy wracają do domu aż z 3 medalami :))

W pierwszym dniu zawodów swoje walki stoczyli: Szymon Piwoński, Damian Suligorski, Kacper Gąsiorek i Kuba Kujawski.

Kuba zdobył wysokie drugie miejsce w kategorii kumite indywidualne juniorów młodszych -70kg. W tej samej kategorii udało nam się wywalczyć jeszcze jeden, tym razem brązowy, medal, który powędrował do Kacpra.

Damian uległ nieznacznie w pierwszej walce w kategorii kumite indywidualne juniorów -76kg, przegrywając na wskazania przy wyniku 0:0. Szymek przegrał pierwszy mecz jedynie jednym punktem. Niestety chłopaki nie mieli szansy walczyć o medale, ponieważ ich przeciwnicy nie dotarli do finałów.

Drugi dzień zawodów należał do Karoliny Orzechowskiej, która jak piorun przechodziła kolejne walki w kategorii kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat +50kg, wygrywając z dużą punktową przewagą (6:1 oraz 9:0). W walce o finał uległa 0:2, jednak po kilku minutach wygrała swoją ostatnią walkę tego dnia i zdobyła brązowy medal.

Gratulujemy wszystkim startującym zawodnikom naszego klubu!

Międzynarodowy turniej, który odbył się w Pleszewie był bardzo mocno obstawiony, tym bardziej cieszy nas niedzielny powrót do domu z medalami!