Znamy zwycięzcę…

Drodzy Zawodnicy,

Powoli wracamy do normalności, więc zdalne treningi przechodzą w prawdziwe trenowanie na sali. Jest to dla nas wszystkich fantastyczna wiadomość. Bardzo się za Wami stęskniliśmy. Od 1.06. ruszyliśmy pełną parą w Łodzi i w Koluszkach.

W tym trudnym okresie prowadzenia zajęć online nazwaliśmy sobie e-karate. Treningi odbywały się regularnie w każdą środę, a w inne dni obywały się różne inne treningi na żywo (rozciąganie, tabata, zumba, kopnięcia, tae-bo, itp.)

Oprócz tego uruchomiliśmy prywatny kanał na YouTubie, na którym mamy ponad 50 filmików z ćwiczeniami lub nawet całymi treningami, do wykorzystania dla każdego z Was.

E-trenowanie to było nie lada wyzwanie – ale daliśmy wspólnie radę!

Podsumowując, Wasza frekwencja przez ostatnie 2,5 miesiąca w trakcie e-karate, bardzo pozytywnie nas zaskoczyła. Chcielibyśmy wyróżnić część zawodników, którzy regularnie dokładali swoich starań w tym okresie.

Wyróżnienie oraz drugie miejsca w konkursie na najbardziej aktywnych zawodników Harasuto zostają ex aequo:

Basia i Amelka Kiełczewskie, Kamil Kieszkowski, Gabrysia Szymborska, Maria Łopatka, Maciej Czech, Olek Napióra, Jagoda i Iwo Niedziałkowscy, Filip Olszewski, Szymon Piwoński, Hania i Szymon Cieślak oraz Kacper Tołwiński!

Niekwestionowanym zwycięzcą w konkursie na najbardziej aktywnego zawodnika zostaje Julia Świątek, która nie tylko uczestniczyła w KAŻDYM treningu na żywo, ale i codziennie wrzucała zdjęcia ze swoich aktywności oraz tworzyła filmiki z ćwiczeniami lub całymi treningami do wykorzystania dla innych. Brawo Jula za wytrwałość i pomysłowość! Z Twoich filmików czerpali inspiracje nawet trenerzy naszego klubu. Pokazałaś swoje ogromne serce do tej dyscypliny, ale i do całej naszej sportowej rodziny Harasuto. Jesteśmy dumni, że trenujesz w naszym klubie.

Wszyscy wyróżnieni zawodnicy otrzymają swoje zasłużone nagrody 🙂 🙂 🙂

P.S. Kochani niezwykle trudno było nam wybrać tych najbardziej aktywnych, ponieważ tak wielu zawodników zgłaszało swoją obecność w trakcie przerwy od treningów. Braliśmy pod uwagę przede wszystkich obecność na środowych treningach live oraz relacjonowanie swoich treningów poprzez zdjęcia czy komentarze.

Jesteście super HARASUTO FAMILY!

Wyniki konkursu

Kochani,

Informujemy, że lada dzień ogłosimy zwycięzce konkursu na najbardziej aktywnego zawodnika lub zawodniczkę podczas ostatnich tygodni zdalnych treningów Harasuto. Pod uwagę będzie brana obecność na transmisjach prowadzonych na żywo na Facebook’u, częstotliwość zamieszczanych zdjęć/filmów/screenów z własnych aktywności sportowych oraz zaangażowanie i regularność.

Jednakże już dziś, chcielibyśmy podziękować wszystkim za tak liczny udział w zdalnych treningach. Razem udało nam się przetrwać ten trudny okres. Dziękujemy za Wasze wsparcie i poświęcony czas 🙂

Jesteśmy prawdziwą Harasuto Family !

Obóz klubowy

W związku ze zbliżającym się terminem wpłaty kolejnej raty za letni obóz sportowy naszego klubu, uprzejmie prosimy o dokonywanie wpłaty całości do dnia 20 czerwca.

Jednocześnie proszę o pobranie kart kwalifikacyjnych oraz ich wypełnienie i przekazanie do swoich trenerów (dostępnej w zakładce: http://harasuto.pl/?page_id=269)

Treningi na Olechowie

Drodzy Rodzice i Zawodnicy,

Przedstawiamy najważniejsze informacje na temat wznowienia treningów na Olechowie:

1. Treningi odbywają się codziennie, jednakże godziny poszczególnych grup uległy zmianie:

Trener Janusz (najmłodsi i średniozaawansowani-grupy połączone):
poniedziałki i środy 14:40-15:30
Trener Weronika (grupa ta co zawsze):
wtorki i czwartki 14:40-15:30
Trener Kinga (grupa ta co zawsze):
wtorki i czwartki 15:50-16:40
Trener Janusz (kadra klubu):
poniedziałki i środy 15:45-16:50

2. Jeżeli godzina lub dzień treningów komuś z Was nie będzie odpowiadała, prosimy o informacje (postaramy się dopasować zawodnikowi inną grupę).

3. WAŻNE: na terenie szkoły może przebywać jedynie zawodnik (bez rodzica), dlatego też każdy z trenerów będzie zabierał i odprowadzał swoją grupę pod wejście szkoły.

4. Prosimy o punktualne przybycie, najlepiej 5-10 min przed treningiem i cierpliwe poczekanie na trenera 🙂

5. Przed wejściem na sale, zawodnicy będą dezynfekować dłonie i stopy. Ćwiczymy oczywiście bez maseczek.

6. Grupa może liczyć max 12 osób.

7. WAŻNE: prosimy o każdorazowe zapisywanie się zawodników na dany dzień i godzinę, tak abyśmy mogli tworzyć listę chętnych. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego też prosimy o informacje w przypadku rezygnacji z konkretnego treningu (zwalnia się miejsce dla pozostałych). Można zapisać się na wszystkie treningi danej grupy do końca roku szkolnego i informować jedynie, gdy będziecie nieobecni. Deklaracje udziału zawodnika składamy poprzez SMS, na treningu lub na Facebook’u.

8. WAŻNE: na trening przychodzimy w stroju, w którym będziemy ćwiczyć! Nie będzie możliwości korzystania z szatni. Można przychodzić w stroju sportowym i bezpośrednio przed salą narzucać na siebie kimono 🙂

9. Opłata członkowska za czerwiec: 120 zł

Do zobaczenia już DZISIAJ!

Plan treningów Koluszki i Łódź