Treningi live na Facebook’u

Drodzy Zawodnicy i Rodzice,

Przypominamy o nowej zakładce na naszej stronie → ZDALNE TRENINGI.

A tymczasem… za nami nasz pierwszy trening karate live :)
Odzew był niesamowity… do tego doszło Wasze zaangażowanie, dobry humor i to co nas łączy, czyli miłość do karate <3

Ćwiczyły z nami całe rodziny! Najmłodsi i najstarsi zawodnicy naszego klubu radzili sobie fantastycznie! 

A już dziś zapowiadamy kolejne treningi live. W piątek (27.03.2020) wieczorem rozciąganie poprowadzi nasza obozowa wychowawczyni – Ania, a w przyszłym tygodniu trener Janusz i trener Kinga poprowadzą swój drugi live.

Jesteśmy z Was dumni i bardzo wzruszeni, bo dzisiejszy wieczór jeszcze bardziej utwierdził nas w przekonaniu, że Harasuto to jedna, wielka rodzina!

Tu znajdziecie nasze treningi i relacje:
1. Facebook → prywatna grupa Harasuto Karate Klub Łódź Poland,
2. YouTube → prywatny kanał (prosimy o SMS z prośbą o wysłanie linków Wam linków),
3. Instagram → relacja na koncie harasutokarate.
4. Aplikacja Discord → więcej w zakładce DISCORD

Uwielbiamy Was, bądźcie zdrowi :)

Wasze relacje z treningu live:
Po więcej zdjęć zapraszamy do zakładek: 
ZDALNE TRENINGI i GALERIA.

Zdalne treningi – nowa zakładka na stronie klubu

wykrzyknik
Drodzy Rodzice,
Przypominam o zdalnych treningach karate prowadzonych za pośrednictwem prywatnej grupy naszego klubu na Facebooku – Harasuto Karate Klub Łódź Poland.
Tych z Państwa, którzy nie mają do niej dostępu, proszę o kontakt SMS (wyślemy linki do treningów dostępne na prywatnym kanale YouTube). 
Na tą chwile opłata członkowska w klubie pozostaje bez zmian.
W tej trudnej sytuacji dla całego świata, wrzucamy dla zawodników nowe treningi
od 14.03.2020 CODZIENNIE  "</p
Warto zobaczyć także starania zawodników naszego klubu, którzy razem z trenerami regularnie wrzucają posty ze swoich treningów (filmy, zdjęcia, screeny aplikacji sportowych).
Wzajemnie się motywujemy i rywalizujemy, bo na najbardziej aktywnych czeka nagroda!
NOWA ZAKŁADKA → oprócz tego, wszystkie ważne informacje zamieszczamy w nowej zakładce u góry strony (Zdalne treningi). Znajdą tam Państwo galerie zdjęć zawodników i rodziców klubu Harasuto :)
W razie pytań lub problemów prosimy o kontakt telefoniczny:
516172444 trener Janusz, 793010973 trener Kinga.
Zdrówka!

Przypominamy

Drodzy Rodzice i Zawodnicy,

Serdecznie zapraszamy Was do prywatnej grupy na Facebook’u, która nazywa się „Harasuto Karate Klub Łódź Poland”. Zgodę na dołączenie zatwierdzi administrator – trener Janusz.
Zamieściliśmy tam kilka przydatnych treści, inspiracji na trening i informacji o niespodziance dla najbardziej aktywnych zawodników w czasie tej przerwy.
Po zapoznaniu się z postem prosimy o odpowiedz zwrotną.
Dla tych z Państwa lub zawodników, którzy nie posiadają Facebook’a, prosimy o kontakt SMS.
Podeślemy filmiki w inny sposób.

Wysyłajcie nam pozytywną energię poprzez filmiki i zdjęcia z Waszych domowych lub plenerowych treningów. Przypominamy aby unikać zatłoczonych miejsc, a najlepiej #zostańciewdomach !
Życzymy dużo zdrówka i spokoju, mamy nadzieje że wkrótce wszystko wróci do normy.
Pozdrawiamy Państwa serdecznie i prosimy o przekazanie tej inf do naszych zawodników.
PS. 1 Opłaty składki członkowskiej póki co pozostają bez zmian.
PS. 2 Tęsknimy za Wami!!

Trener Janusz,
Trener Kinga,
Trener Weronika,
Trener Szymon.

Grupa na Facebook’u

Kochani!
Wasze zdrowie i bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne. Apelujemy, aby w najbliższych dniach pozostać w domach. Dbajmy o naszych bliskich, rodziców i dziadków, dbajmy o higienę osobistą, unikajmy zatłoczonych miejsc (sklepów, kościołów, placów zabaw, restauracji, itp). Nie spotykajmy się towarzysko, aby nie narazić się na zakażenie oraz nie zakażać innych.

Bądźmy odpowiedzialni i rozważni!

Jednocześnie, zachęcamy do podtrzymywania dobrej, sportowej kondycji swoich dzieci, poprzez treningi w domach i plenerze :) Wszystkie informacje znajdują się w zakładce → Zdalny trening.

Najważniejsze jest, aby wirus uciekł od nas jeszcze szybciej niż przywędrował.
Pamiętajmy o myciu rąk, dezynfekcji narażonych na wirusy przedmiotów (TELEFONY!!!, klawiatury, klamki, poręcze) oraz o zdrowym rozsądku.

Treningi w domach mogą opierać się na statycznych ćwiczeniach siłowych, przypominaniu sobie technik karate, ale i na ROZCIĄGANIU. Jeśli mają Państwo do tego odpowiednie warunki, zachęcamy do spacerów i przejażdżek rowerowych. Jeśli pogoda na to pozwoli, będziemy trenowali zdalnie na świeżym powietrzu. Można wykonywać kopnięcia nad przeszkodami, potrenować uderzenia zuki lub przypominać sobie poznane na treningach kata.

To nie jest czas ferii czy wakacji.
Nie wolno zaprzepaścić nauki ani treningów.

Harasuto Do zobaczenia!

pilne – Harasuto Cup odwołane!

Harasuto Cup odwołane

Oświadczenie Klubu Harasuto Łódź:
Drodzy rodzice, zawodnicy, trenerzy i sędziowie,
Z przykrością informujemy, że tegoroczny turniej ‚Harasuto Cup’ zostanie przeniesiony na inny termin z powodu koronawirusa. Dla naszego wspólnego dobra, Władze Miasta oraz Minister Zdrowia zalecili lub wręcz nakazali, odwołanie lub przełożenie wszystkich imprez sportowych i kulturowych. Co więcej, wszystkie imprezy masowe zostały odwołane, a szkoły i uniwersytety zamykane w ramach środków ostrożności. O nowym terminie poinformujemy Was w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość. Rozprzestrzeniający się szybko wirus musi być jak najszybciej zwalczony, dlatego też musimy zastosować się do odgórnych poleceń rządu.
Jesteśmy w pełni przygotowani i gotowi do zorganizowania Harasuto Cup, dlatego też jak tylko pojawi się nowa data turnieju, zapraszamy Was wszystkich serdecznie. Wszystkie informacje będą dostępne na Facebook’u oraz na sportdata.org.
Do zobaczenia!

Dear parents, competitors, coaches and referees,
We regret to inform you that our tournament Harasuto Cup 2020 will be moved to another date due to coronavirus. For common good and health, the City Authorities and the Minister of Health recommended, or even ordered cancelling or moving all sport and cultural events in the whole country. However, all mass events are also cancelled, universities and schools are closed. We will inform you about the new date soon. We apologize for any inconvenience and ask for your understanding. The spreading virus must be eradicated as soon as possible, this is the reason we must follow the government’s instructions.

What is more, we are fully ready to organize the Harasuto Cup. As soon as the new date will be established, we will invite and inform you via Facebook and Sportdata.org.

See you soon!

WAŻNE

wykrzyknikDrodzy Rodzice i Zawodnicy,

Dziś (10.03.2020) Wojewoda Łódzki wydał polecenie o nieorganizowaniu szkolnych apeli, wycieczek, wyjazdów i o nieprzyjmowaniu do SP205 uczniów z innych szkół.

Szkoła na czas nieokreślony będzie zamykana o godz 17 w związku z rozprzestrzeniającym się wirusem.

Z przykrością informujemy, że od jutra (11.03.2020) będą odbywały się jedynie treningi grupy świetlicowej trenera Janusza. Pozostałe grupy zostają odwołane na czas nieokreślony. O dalszych decyzjach i o przywróceniu treningów będziemy Was informować na bieżąco.

Kochani mała prośba – bądźmy wyrozumiali. Te decyzje są odgórne i dotyczą już niemalże całej Polski i Europy. Środki bezpieczeństwa są wprowadzane dla naszego dobra. Przestrzegajmy i akceptujmy te decyzje i miejmy nadzieje ze pożegnamy wirusa jeszcze szybciej niż się pojawił.
Ta informacja dotyczy całego województwa łódzkiego i nie tylko.

Myślimy nad różnymi alternatywami treningów. W razie pytań prosimy o telefon.

Sukcesy klubu Harasuto na Central Europe Bydgoszcz

Bardzo dobry start naszych zawodników na dużym, międzynarodowym turnieju Central Europe Open, który odbywał się w dniach 29.02-1.03.2020 w Bydgoszczy.
Klub Karate Harasuto w składzie: Gabriela Szymborska, Patrycja Klonowska, Maksym Petrus, Szymon Piwoński, Jakub Kujawski, Bartosz Siedlecki, Kacper Gąsiorek oraz bracia Mateusz, Łukasz
i Michał Bankowscy, zdobył aż 6 medali!
(2 złote, 2 srebrne i 2 brązowe).

W miniony weekend trenerzy: Janusz i Kinga Harast oraz Szymon Stawiarski mieli bardzo dużo powodów do dumy. Widać w naszych zawodnikach ogromny postęp, zaangażowanie i umiejętności, ale i ogromne wsparcie jakim darzą siebie nawzajem. Gołym okiem da się zauważyć, że Harasuto to grupa motywujących się do działania zawodników, ale i przyjaciół!
Na samym dole zamieszczamy małą galerię zdjęć :)

Warto wspomnieć, że w zawodach wzięło udział aż 700 zawodników z 42 klubów! Do Bydgoszczy przyjechali głównie zawodnicy z Polski, Czech, Ukrainy, Rosji i Włoch. Dziękujemy trenerom Piotrowi i Annie Gołębiewskim z klubu Bushi-do Bydgoszcz, którzy zorganizowali taki silny turniej :)

złote medale dla:
Kacpra Gąsiorka w kategorii kumite chłopców 12-13 lat +50kg
Łukasza Bankowskiego w kategorii kumite juniorów -61kg

srebrne medale dla:
Łukasza Bankowskiego w kategorii kumite kadetów -57kg
Michała Bankowskiego w kategorii kumite juniorów +76kg

brązowe medale dla:
Szymona Piwońskiego w kategorii kumite chłopców 12-13 lat -50kg
Michała Bankowskiego w kategorii kumite juniorów open

miejsca punktowane dla:
Maksyma Petrusa w kategorii kumite chłopców 12-13 lat -50kg (5 miejsce)
Mateusza Bankowskiego w dwóch kategoriach kumite chłopców 10-11 lat i 12-13 lat -40kg (5 miejsca)
Gabrieli Szymborskiej w kategorii kumite dziewcząt 8-9 lat +27kg (7 miejsce)

Dodatkowo chcielibyśmy wyróżnić wszystkich zawodników, którzy mimo powrotu bez medali, powinni być z siebie bardzo zadowoleni. Bartek Siedlecki – super wycinki i kopnięcia :)
Gabriela Szymborska – najlepsza obrona i blokowanie :)
Patrycja Klonowska – zaangażowanie i chęci :)
Maksym Petrus – bardzo mądre walki, niewiele zabrakło :)
Jakub Kujawski – ogromny postęp :)
Mateusz Bankowski – nie zabrakło umiejętności, lecz spokojnej głowy :)